| vladutt a întrebat:

Si pe voi va deranjeaza acel nou gen de casti cu cauciuc? Pentru mine sunt enervante si in mod special cand le introduc in ureche ma cam doare.Ce sa fac? Sa le pastrez sau sa-mi iau altele?

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Sunt niște idioțenii ce pe lânga faptul ca dăuneaza auzului te și rup auditiv de ce este în jurul tău, chesti vitală dacă de exempli vrei să asculți muzică pe bicicletă.
La asta am găsit un remediu și anume am tăiat o bucata din dopul ăla, aitr acum îmi sunt mai comode și aud și ce este în juru meu
încearca și tu; poate și la tine va da rezultate.
Succes

| darrio2007 a răspuns:

Ia-ti altele care nu te deranjeaza la urechi.Nu inteleg de ce ne ceri noua parerea.

| d33a15 a răspuns:

Ia-ti altele.nu ai de ce sa le pastrezi daca te incomodeaza, nu tuturor ni se potrivesc acest gen

| AleCSanDruCF a răspuns:

Pai de ce le mai folosesti daca te dor urechile cand le introduci? Incearca alt tip de casti, aceste cu timpul iti pot dauna auzului, chiar si cele fara cauciuc, sunt indicate cele care cuprind toata urechea pentru un auz mai bun si de inalta calitate, iti recomand JVC pentru telefon si Sony pentru PC/Laptop! Sper ca ti-am fost de folos, salut!

| Reps a răspuns:

Dacă te doare cand le bagi in ureche i-ati altele.

La castile cu cauciuc cand asculti muzica nu prea aud si cei din jurul tau, dar la celalte genuri de casti aud mai tare si cei din jurul tau.

| GeorgeAl a răspuns:

Iti recomand sa incerci si alte modele.