| IonelaDY a întrebat:

Bună TPU, ştie cineva dacă se poate reduce spaţiul dintre rânduri pe o pagină scrisă în Word 2007? Dacă se poate îmi poate spune cineva cum se face? Am un proiect la şcoală şi din cauză că spaţiu dintre rânduri e mare nu îmi încape pe o pagină cuprinsul. Dacă ştie cineva să mă ajute şi pe mine, please.

Răspuns Câştigător
| Kaℓi a răspuns:

In meniul "Format" - Paragraph - Spacing - Single

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este foarte simplu. Selectezi textul si apoi dai pe butonul No Spacing.

| GeorgianaEuu a răspuns:

Cred ca trebuie sa modifici scrisul. undeva, in stanga, sus, trebuie sa apara mai multe tipuri de scris...si dai la "Fara spatiu". Sper ca te-am ajutat happy