| alicia2000 a întrebat:

Buna TPU.stie cineva vreun site care sa ma ajute cumva sa pot traduce un text din limba franceza mai usor? dau funda celui ce a ajuta!

Răspuns Câştigător
| Crucified a răspuns:

In primul rand trebuie sa stii cuvintele in limba franceza
nu cred ca exista un astfel de site, crede-ma! pupici? kiss

5 răspunsuri:
| atoatestiitoarea a răspuns:

Mail la adresa spaima_zmeilor@yahoo.com e o persoana care traieste in Franta si-ti va traduce orice

| Anonima264 a răspuns:

Pai ar fi google translate desi ai grija deoarece in unele cazuri nu prea ajuta(adica uneori mai greseste).
Mai bine orgi pe icneva care stie franceza sa te ajute deoarece daca folosesti google translate o sa iti greseasca la multe cuvinte si propozitii!

| FatalScream a răspuns:

Poti cauta pe google traducere, dar decat sa ai greselile lui„google„ mai bine sa ai greselile tale. Trebuie sa stii franceza, sau daca vrei poti sa te ajuti de vocabular.Bafta

| PaulAndrei96 a răspuns:

Intra pe http://translate.google.com sau scrie pe google traducere iti da si cu varianta asta.