| denismarisca a întrebat:

stie si mie cineva sa`mi spuna de ce imi apare asa cand dau search pe google? Sau intru pe YouTube si nu merge la fel apare. apare iconita de "PLAY" si scrie micut "undefined".
Care ma poate ajuta ii multumesc.
http://postimg.org/image/5bfyacknv/

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Esti sigura ca-ti merge internetul? happy

| denismarisca explică (pentru lpavel):

Sunt sigur* ca merge ca merge Facebook-ul pe el dar nu merge altceva.

| lpavel a răspuns (pentru denismarisca):

Dar pagina asta TPU merge?

| denismarisca explică (pentru lpavel):

Aia ii la laptop, pe PC merge netul si restul, dar la laptop am aceasta problema.

| lpavel a răspuns (pentru denismarisca):

Cum s-a intamplat, inainte mergea iar apoi brusc nu a mai mers? Sau ai facut tu ceva? Vreau mai multe detalii sa te pot ajuta!

| denismarisca explică (pentru lpavel):

Nu mi-am reinstalat windowsul ca era un windows xp vechi pe el mi-am bagat eu ceva mai placut si util pentru mine am instalat tot drivere tot ce trebuie si am instalat si net-ul si intru pe Facebook, merge... Intru pe YouTube. "Undefined". Si nu stiu de ce. merge facebook dar restul nu merge.
Tin sa precizez ca am pe PC acelasi tip de windows si merge perfect aceleasi drivere ..perfect!