| Liposchi_Laurentiu_2000 a întrebat:

Buna TPU stiti ca erau mai de mult jocuri pe televizor cu dischete mario bros etc.HEI pai mi-am luat eu unul acuma ca mi-o fost dor de el si vreau sa imi spuneti cum se numeste jocul ala pe discheta incepe cu japan... era cu doua masini ce trebuia sa lupti in al doilea razboi mondial si se termina ca trebuia sa spargi un tanc mare vreau sa va rog sa imi spuneti cum se numea jocul ala please

Răspuns Câştigător
| Truyka_Floryn_1998 a răspuns:

Salut nu stiu cum se numea jocul ala dar iti zic unul super smecher "double dragon" incearca-l pe ala