| Alejandra4785 a întrebat:

Stiti vreun program de facut filmulete din poze, muzica si sa poti adauga si secvente dintr-un videoclip?

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Spune si tu ce Windows ai si in ce format e videoclipul-avi, 3gp, mp4 pentru ca nu toate programele accepta orice fel de clip video. Poze accepta toate.

| vioricavio a răspuns:

Poti incerca si "picasa" e gratuit si e full. Il poti descarca de aici: http://descarcaprogramepc.blogspot.com/......nline.html

| bogabogdan a răspuns:

Hei, iti recomand Movie maker pe care il gasesti in Start sau : Camtasia pentru ca e mai usor de utilizat sau daca doresti ceva mai profesional si mai greu de utilizat iti recomand Adobe after effects sau Vegas Pro 13.