| blink50 a întrebat:

Trebuie sa creez un proiect la pentru scoala.Trebuie sa animez un om cum se inbraca cu o geaca si o sapca.Aces lucru nu trebuie animat secunda cu secunda sau fream cu fream programul trebuie sa faca acest lucru sa anumere ie eu trebuie sa-i dau comanda acesta nu conteaza prin ce program realizez acest lucru proiectul trebuie sa fie ca un tutorial pentru proferosor prin care el sa inteleaga cum sa faca si eu.Am ceva experienta in acesc domeniu dar nu am mai auzit ce o asemea aplicatie la un program va rog eu se poate sa imi ziceti cum se numeste acea aplicatie intr-un program de animatie.Proferorul ne-a zis ca asa ceva se poate realiza cu programul "Maya" si "After Effect"
dar nu ne-a zis mai mult.
Va multumesc pentru rabdarea voastra si sper sama puteti ajuta.

1 răspuns:
| Cristian_Daniel_Apostu_1987 a răspuns:

Uite aici un ajutor poate stii sa le folosesti(3ds Max, Sculptris, Cinema 4D)