| username123456 a întrebat:

Buna TPU:*:*:*.v-as fi recunoscatoare daca m-ati putea ajuta si pe mine cu un lucru..eu mi-am schimbat parola de la fb si de la mail duminica iar acum nu mai stiu parolele. am incercat sa raspund la intrebarile de securitate dar stiu doar 1 pe a 2 nu o stiu ..si am incercat cu acei 3 prieteni le-am trimis codurile dar problema e ca nu am fost atenta la cine trimit si 2 dintre ei nu intra pe fb deloc..am pus pe cei 2 doar asa la nimeriala. pun No longer have access to these? apoi pun o adresa de mail pe care sa nu fie facut contul de fb si apoi aleg 3 prieteni. imi da intrebarea asta : What was the last name of your first grade teacher? ceea ce eu nu am ales asa ceva.iar nu stiu raspunsul si dau pe:Can't remember the answer? Recover your account with help from friends. dupa ce am dat parcurg cei 3 pasi si apoi dau pe "send codes" iar apoi imi spune asta : An account recovery process has already been initiated for this account. Please check the email you provided for further instructions. de ce? stiu ca am mai facut inca o data acesti pasi si mi i-a trimis dar doar o prietena mi-a dat codul pentru.ca ceilalti 2 nu intra pe facebook. incerc de 3 zile sa imi recuperz si nu pot cine ma poate ajuta? va rog mult! ofer vot +funda!

2 răspunsuri:
| anonimus1008 a răspuns:

Daca ai parola de emil se poate rezolva dar daca nu nu rezolvi nimic doar cu un program de spart parole intra pe facebook si sicre parola la intamplae dar trebuie emailul corect si dai,, Ai uitat parola" si scrii parola de email
sper ca ti-am fost de folos big grin

| adecaba a răspuns:

Pai poti sa le spargi sau mai bine fa-ti alt id si alt fb