| cosminace a întrebat:

Buna TPU va rog ffrumos spuneti-mi de ce nu imi mere sa instalez java la sfarsit imi apare eroare asta :downloaded file C:/documents and setings/xp/aplication data/sun/java/jre1.7.0_51/jre/1.7.0_51=c.msi is corrput >va rog frumos spuneti-mi ce sa fac dau o fundita mare cat un castel va rpg frumos
.

1 răspuns:
| CristianSmecheru a răspuns:

Trebe Instalat din nou windowsu Or Downloadeaza asta ca e bun https://www.java.com/en/download/ Or INtri in C:/documents and setings/xp/aplication data/sun/java/jre1.7.0_51/jre/1.7.0_51=c Si Stergi 1.7. 0_51=c Funditaa Plss :(?