| AdrianFita a întrebat:

Va rog frumos,eu mi-am dezactivat din pc yahoo messenger si nu mai pot face un cont youtube! Eu as vrea un cont youtube de care nu mai aveti nevoie, am ceva foarte important de facut cu el! Va rog frumos cine are un cont youtube care nu-i mai trebuie! Funda pentru raspuns!

4 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Iesi din contul google daca esti logat si nu vrei sa il folosesti pe acela, faci un nou cont google si te loghezi cu acel cont google pe youtube. Daca ai nevoie de un email pentru ca sa faci cont google poti face in cont de email foarte bun pe http://www.mail.com/int/

| LTAA a răspuns:

Ce legatura are Yahoo! Messenger cu YouTube?

| AdrenalinTm a răspuns:

Fa-ti adresa GMAIL la google si merge si cu ea sa te loghezi pe youtube

| Moryami a răspuns:

Cand incerci sa faci cont youtube, automat se face si un cont google+