| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
Va rog frumos, imi spuneti cum pot sa instalez computer mod pe,, MINECRAFT POCKET EDITION"
Ps(pentru ca mi s-a defectat pc-ul )Dau funda daca va functiona!

1 răspuns:
| iDarkonillSolo a răspuns:

Nu exista computer mode pe minecraft pocked edition computer mode e pentru pc-uri in generel si poket edition este pentru trablete dar poti sa iti instalezi un mod te duci acolo unde inchizi calculatorul te duci si scrii asa %appdata% si intra pe roaming dupa in minecraft dupa in mods si baga modul acolo si daca vrei sa bagi optifine la fel si daca vrei sa faci mape facute de playeri te duci in libraris si bagi acolo sper ca te-am ajutat!