| valyas a întrebat:

Buna tpu.Va rog sa-mi spuneti niste modele 5.1 home cinema cu boxe wireless, la preturi mai rezonabile.Multumesc. funda

2 răspunsuri:
| Utilizator1234 a răspuns:

Boxe wireless cu sunet decent nu prea exista, mai ales 5.1. Focal a scos recent un model wireless care probabil suna bine (fiind Focal) dar pretul nu-i deloc mic. Daca nu ai pretentii din partea sunetului si vrei doar surround + bubuiala pentru filme, Z906 wireless e cam singura varianta. Dar mare atentie, ca sistemul e foarte prost cand vine vorba de muzica si de redarea corecta a mediilor si inaltelor.