| valyas a întrebat:

Buna TPU. vrea sa imi cumpar un media player Xiaomi pentru.un televizor Samsung care nu este smart,cu acest media player,o sa pot sa il fac smart,intrebarea este, pe Netflix citeste subtitrarea in romana, tv-ul fiind un model mai vechi. funda

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca tv ul este model vechi nici Netflix nu are

| lpavel a răspuns:

Tv-ul va tine loc numai de monitor, nu tv-ul va fi de vina daca nu citeste... Sansele sa nu citeasca sunt mici dar ca sa fi mai sigur plus ca ai mai multe optiuni ia un :Google Chromecast 3! E putin mai scump dar asta sigur va citi orice plus ca vei avea multe altele pe ea.
E putin mai scumpa dar va merita ai sa vezi!