| lixu16 a întrebat:

Vreau dsa va cer niste pareri respective sfaturi.Asadar:
Deoarece m-am cam saturat sa imi bag bani in PC m-am hotarat sa imi achizitionez un play station 3. Problema e ca nu am mai avut nici odata o consola si habar nu am ce trebuie sa stiu cand o cumpar!? Am vazut ca se pot moda dar nedumerirea mea este ce fel de modare e mai ok prin stick? si am mai vazut ca si modarile astea difere scria undeva ceva de genul stick modare PS3 inclusive 3.55,? Ce inseamna acest 3.55? Pe un ps 3 sacadeaza jocurile? Daca il modez cum scriu DVD-urile ca sa mearga apoi pe PS3?
Si inca ceva, modat, estimative vorbind cam ce durata de viata are un PS3?
Va multumesc mult pentru rabdarea de a citi nedumeririle mele si va multumesc celor ca imi veti raspunde, o zi buna,

1 răspuns:
| myruna2012 a răspuns:

Hei..Eu am PS3 si...Un prieten de al meu are..ma rog. daca nu te joci pe el prea mult timp nu mai merg jocurile
Te sfatuiesc sa iti iei jocuri pe cd special de jocuri pentru PS3
filme...poti tot asa sa cumperi...c cd special pentru PS3 chiar ce filme vrei
Si sa stii ca ii trebuie si un memori stick de cam multi gb asa ca spor la a dat bani ca, costa 17 gb 200 lei+ jocurile
Ai de dat bani + cat te costa.
Un PS3 depinde cam cum il folosesti.
Eu il folosesc zilnic si merge foarte bine pentru ca nu incerc sa fac ceva pe el sau sa il resetez sau altceva
In larg un PS3 bun tine 5 ani... Sper ca te-am ajutat, o zi buna la fel!