| carmyx a întrebat:

vreau sa aflu cat mai repede cv. mi-am facut cont pe facebook.si vreau sa vad cine este online.intelegeti voi. dar nu stiu de ce nu imi apare, dau FUNDA! da vreau raspunsuri rapide.nu asa sa stai vreo 2 zile si sa raspundeti pe urma. orice raspuns, este bine primit

Răspuns Câştigător
| AddXf a răspuns:

Daca te uiti in dreapta iti aparo o lista ( sau jos o fereastra pe care scrie chat ) acolo, cei cu bulinele verzi sunt on. funda pllls

1 răspuns:
| Sauron a răspuns:

Salut! daca nu iti apar persoanele acolo in dreapta pe prima pagina da click pe bara mica din stanga jos! daca e bun. fundinta daca se poate