| Yosca a întrebat:

Buna TPU vreau sa ii intreb pe utilizatorii de Allview i8 cum se comporta tableta deoarece vreau sa cumpar una si as mai vrea sa stiu cum merg jocurile pe ia (jocuri cu grafica inalta)

2 răspunsuri:
| atomescu a răspuns:

Te referi la aceasta tableta nu? http://bit.ly/1gJHD6W

In cazul in care aceasta este... trebuie sa iti spun ca mi-am luat libertatea sa citesc cateva review-uri despre aceasta tableta si am aflat doua lucruri importante: Bateria te tine pana la 6 ore de jucat continuu si tableta se comporta excelent chiar si cu cele mai pretentioasa jocuri.

| disa a răspuns:

Service-ul celor de la Allview este cam rudimentar; nu prea ajunge la standarde inalte; e decent, dar in acelasi timp aproape de esec in ceea ce priveste grija pentru "clienti"/cumparatori (experienta personala). Inainte sa-ti achizitionezi o tableta informeaza-te (pe langa cat de bun e device-ul si ce performante atinge) si in legatura cu ce servicii ofera firma dupa ce cumperi de la ei (de la magazin de aplicatii pana la reparatia tabletei). Nu de alta, dar nu cred ca e prea dragut cand tocmai a expirat garantia si tu deja trebuie sa mergi la service cu tableta sa ti-o repari.