| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU vreau sa imi descarc google chrome de pe internet explore dar imediat ce dau acceptati si instalati imi apare ceva in care scrie System.Component Model. Win32 Exception : Sistemul nu poate gasi fisierul specificat at System .Diagnostics.process.stars With Shell Execute Ex (Process Start Info start Info). at System. Diagnstics Process.start () at System. Diagnstics Process.start procees STARS Info at Click once Bootstrap Click Once entry. Main() Ce trebuie sa fac? Dau funda+ Vot cine ma ajuta.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Descarca Mozilla!

| Admunssen a răspuns:

Nu stiu daca folosesti un Download Manager. Din cate imi dau seama, primul fisier care se descarca, este corupt. Incearca de aici: https://support.google.com/chrome/answer/95346?hl=ro