| AndreYStaR a întrebat:

Vreau sa imi spuneti niste programe bune de filmat desktopul in afara de fraps. Si un program bun de editat video. Funda

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Fraps, il folosesc si eu, si il recomand de asemenea, este cel mai bun, ca program de editare folosesc Adope Premire Pro CS5, un program excelent, il recomand in detrimentul Sony vegas.Mult noroc! Daca mai ai si alte intrebari, iti raspund cu placere!

3 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Programe pentru filmat:
-Camtasia Studio
-HyperCam
-Bandicam

Program pentru editat:
-Sony Vegas PRO

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De editat nu stiu, dar de filmat este OBS sau Nvidia Shadowplay daca ai placa video nVIDIA mai buna decat GTX 650 Ti.

| evellinalalala a răspuns:

Sony Vegas ar fi cel mai bun la editat videouri, eu editez filmulete de foarte multi ani, si este cel mai bun! Program bun de filmat ar fi oCam(Screen Recorder)! :-) Asta folosesc eu! Si ma descurc de minune!