| xToxiiq a întrebat:

vreau sa va intreb ceva despre skype. Este vreo modalitate sa aud persoana cu care vorbesc in casti, si muzica sa o ascult la boxe gen? Nu stiu cum sa fac. FUNDITA! big grin

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Si cum asculti muzica la boxe cand ai castile pe urechi? Poate pentru vecini, aia da, pot sa asculte!

| xToxiiq explică (pentru K0sti):

laughing aud foarte bine, se pune? nu stiu pur si simplu pot face asta

| gheorghe69 a răspuns:

Trebuie sa te joci cu driverul de sunet. Ar trebui sa mearga...