| IAmTheLegendary a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva:
Mi-am luat minecraft(download) si cand intru in server trebuie sa scriu /registrer password COnfirmPasswrod..trebuie sa fac ca la crearea contului de Y! M ca sa repet parola?

5 răspunsuri:
| cristianului a răspuns:

Daca intri pentru prima data pe acel server o sa trebuiasca sa scrii /register parola confirm parola dar dupa aceia trebuie doar sa scrii /login parola

| IAmTheLegendary explică (pentru cristianului):

Dar eu nu am cont.

| IAmTheLegendary explică (pentru cristianului):

Am uitat sa mentionez!
Serverul ma scoate automat.

| cristianului a răspuns:

Pentru ca trebuie sa te inregistrezi intr-un anumit timp, depinde de server unii au 30 de secunde altii mai mult sau mai putin

| IAmTheLegendary explică (pentru cristianului):

Eu am minecraft KeliNett Launcher V1.400 si vreau sa imi fac cont. Daca poti tu sa ma ajuti. sad