| Georgiana_Cristina_1983_7mUx a întrebat:

Vreau si eu sa descarc o camera video pentru leptop dar nu gasesc nici o aplicatie.Imi puteti da un link? Multumesc!
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Camera video se cumpara, nu se descarca de pe internet.

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu ai cum sa descarci o cameră video fizică ci doar un soft pentru ea. Vrei cameră web, încearcă așa ceva:
http://www.vexio.ro/camere-web/intex/70336-it305wc-350k-pixeli-neagra/
Funcționează cu plug and play pe orice sistem de operare.Succes

| AFR81 a răspuns:

Nu gasesti pe internet laughing Cumpara-ti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laptopul tau nu are web? Daca are atunci trebuie sa te uiti pe spatele laptopului si sa afli ce model este.Intri pe siteul laptopului tau de exemplu Toshiba si cauti driverul web.Il descarci, instalezi si gata.

| Georgiana_Cristina_1983_7mUx explică:

Cum si unde scriu ca sa o descarc?