| Anonim1324354657687980 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu daca ipod touch 6 suporta reteaua celulara(adica daca are loc pentru sim/microsim/nanosim). Eu am ipad air2 si acesta are acel loc special si de aceea ma gandeam ca ar trebui sa aiba si ipod-ul. De aici nu reiese decat ca poti sa conectezi ipad sau ipod la iphone,nu si ca ai putea sa bagi in el o cartele telefonica, desi stiu sigur ca pe ipad se poate:
https://itutorial.ro/......-tutorial/
Multumesc anticipat. Funda

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Nu are 4g, deci nu ai unde sa bagi SIM-ul. El are nevoie de WIFI ca sa poti folosi netul.