| misscave2010 a întrebat:

vreau si eus a-m cumpar un mini laptop/netbook, insa pana in 16 milioane. Ce ziceti? un laptop de 10 milioane este bun? dar unul de 13-14? va rog ajtati-ma cu un sfat! Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai minilaptop sua laptop, ca is chestii diferite. Poti alege ce vrei, dar sa cauti sa fie macar dual-core

| laptopnews a răspuns:

E greu sa faci comparatii in functie de pret. Poti sa compari configuratii. La ce vrei sa folosesti netbook-ul?