| Acaikus a întrebat:

Vreau un program de convertit fisierele video in formate.avi,. divx, dar intr-un mod mai rapid... am incercat cu Any Video Converter si ii ia 4 ore sa converteasca un film de 1 ora si 23 min in format de 720p. Este vreun program care se misca mai repede. adica ma asteptam la vreo ora nu la 4. Dau funda pentru programul cel mai rapidbig grin!

1 răspuns:
| Sevraj_3395 a răspuns:

FreeMake Video Converter! Asta e bun pentru youtube pentru ca scrii in program site si til face audio sau cum vrei tutongue
Sau chiar iti scoate Filmuletul! Funda?