| Luci88 a întrebat:

vreau un site care sa trimit mesaje gratuite pe Orange. dar un site care sas fie bun, ca am mai gasit care zice ca mesajul e trimis dar nu apare la destinatar, sau care apare dupa 2 ore. Va multumesc! Funda si vot! va puup

4 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Tot smsgratis.ws voiam să recomand. Din câte ştiu, mesajgratuit.ro nu merge. Din păcate, nu prea există ce vrei tu. SIngurul care merge din experienţa mea e smsgratis.ws, chit că întârzie. Dar măcar atât ţinând cont că celelalte nu merg deloc. Dar vezi că nu îtârzie mereu. De câte ori l-am folosit mesajul a ajuns în cinci - zece minute maximum. Câteodată şi instant. Doar de două ori am aşteptat mai mult. O dată juma de oră şi o dată, ce-i drept, vreo două ore. Cred că depinde cât de încărcate sunt serverele în acel moment. Fiind singurul care merge, îţi dai seama că e şi folosit mult. Vezi că serverele sunt închise noaptea. Poţi folosi serviciul doar între 9 şi 23.

| Luci88 explică (pentru doodl):

Se trimite foarte greusad il primesi dupa 2 oreeecrying

| doodl a răspuns:

Mesajgratuit.ro big grin