| PlayerulDeLoL a întrebat:

Vreu sa achizitionez o pereche de casti Gamdias Eros 7.1 si vreau sa stiu daca trebuie sa fie compatibile cu placa audio, adica sa trebuiasaca si ea sa fie de 7.1 si daca putemi sa imi spuneti cum pot afla ce placa video am ca am incercat cu dxdaig sau click dreapta pe my computer apoi la proprietati dar nu am gasit. Mentionez ca am windows 7.

1 răspuns:
| ombladon112 a răspuns:

Se potriveste, le gasesti aici cu livrare gratuita https://www.pcgarage.ro/casti-gaming/gamdias/eros-black-71/

Poti folosi acest cupon pentru reducere 1NQT7RAA