| KadeJudo a întrebat:

Buna!
Trebuie sa schimb windows-ul unei prietene dar nu-i mai merge cd-rom-ul si cand i-am copiat windows dp stick sa dau boot de pe hard drive, imi apare ca lipseste nu stiu ce fisier, am pus alt windows in pc si tot aceeasi problema.
Ce pot face sa bootez un windows (sp3) de pe hard drive sau ce setari sa fac pentru a rezolva problema?
Si daca reusesc, se inlocuieste "Windows XP Professional Setup" ce apare sub "Windows XP Professional"?
Desigur, am de gand sa sterg tot ce-i acolo si sa fac din nou C si D cum trebuie (ex: 40gb la c si restul la d sau 30-40% din memoria Hardului in C si restul in D).

1 răspuns:
| XxTerrorxX2 a răspuns:

Cd-romul este mai mult ca probabil blocat, încearcă sa îl desfaci din calculator si sa îl cureți de praf, eu asa am facut si dupa a mers ca pe roate