| Tweety_5554 a întrebat:

Am o mare nelamurire :cand intru pe Facebook,pe chat(fara sa socializez cu nimeni,doar deschid chat-ul)imi apare o lista cu "prieteni" si dedesub,una cu "mai multi prieteni". Care e diferenta dintre cele, in prima lista am persoane cu care vorbesc mai des dar si persoane cu care nu am vorbit niciodata.

2 răspunsuri:
| TheWalker11 a răspuns:

Pai la mine primii din prima lista sunt cei cu care vorbesc cel mai mult si celor care le dai mai multe like-uri, le urmaresti profilele, sau daca sunt prieteni noi(adaugati recent) primele zile sunt pe prima lista iar daca intre timp nu vorbesti cu ei coboara in a doua lista. happy Funda?

| DeeaV a răspuns:

Cei din prima lista sunt aceia cu care ai conversat cel mai des, le-ai urmarit profilele, i-ai adaugat recent la prieteni.