| Ellena11_2086 a întrebat:

Bună tuturor!
Am o mică problemă, nu îmi merge Yahoo Messenger.
După ce îmi scriu id şi parola îmi apare un cadran în care scrie :
We cannot sing in to Yahoo Messenger.
There might be a problem with your internet coneection, make sure your computer is connecter to the internet. etc.
Internetul îmi e conetat, google îmi merge. doar yahoo messenger, nu înţeleg care-i problema.

Mă puteţi ajuta vă rog?

1 răspuns:
| AndraLavvy a răspuns:

Si mie imi face foarte des asa. Restartează calculatorul sau intra pe mail si ziua urmatoare o sa iti mearga si yahoo messenger :*.