| sweetlleny a întrebat:

Buna tuturor.am un blog pe wordpress de cateva luni.am incercat pe cat posibil sa il personalizez intr-un mod cat mai placut, dar adevarul e ca nu sunt destul de bine informata.de fapt nici nu prea am timp sa fac asta.as vrea sa va intreb totusi, am copiat cateva teme pe care as vrea sa le downloadez pe blog insa cu gasesc nici un browser pe acolo.va rog sa ma ajutati, nu stiu cum sa fac si sincer tin foarte mult la el. v as ruga daca se poate si daca aveti placerea, cei care stiti mai multe, sa imi dati cateva sugestii, ce si cum as putea sa fac sa fie cat mai bine pus la punct?
acesta este blogul meu
http://hopeinyourpoems.wordpress.com.
orice sugestie este binevenita.va multumesc

3 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Iti recomand sa insisti si pe promovare, mai ales in ceea ce priveste promovarea posturilor de blog. astfel, utilizeaza http://www.bagamare.ro/ sau inscrie-l in sctiunile de bloguri de pe directoarele web. exemplu pe tema asta - http://www.pelarg.ro/blogosfera-c-46.html

| fevrier a răspuns:

Văd că la secţiunea "About" nu ai scris nimic.
Încearcă să descrii puţin blogul, eu mereu verific descrierea şi probabil nu sunt singura.
În rest, totul OK.
Nu îl mai complica; cuvintele, ceea ce scrii tu este mult mai important decât nişte poze!
Succes în continuare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte frumos. Para-i o alta lume blogul meu te aduce pe pamintul pacatos si... dubios. blogdubios.wordpress.com. Cu sugestiile as spune ca ar fi bine de inregistrat pe alte site-uri de bloguri cum e woow.ro sau blogosfera.md in Moldova. DA inca nu sunt categorii, tag-uri. A meu tot nu stie ce dar nu stiu sa pun poze si video - aici tu esti super. Bucura ca blog-urile wordpress apar automat pe google. Succes.