| andrutza2012 a întrebat:

Buna tuturor. Am un Htc Desire 500 de vreo 10 luni si de 5 luni nu mai vibreaza. Nu stiu are o perioada cand vibreaza doar 2 secunde si dupa vibreaza peste 3 saptamani la fel. I-am dat reset din fabrica si tot nu vibreaza. Ce sa fac? Va rog ajutati-ma.

5 răspunsuri:
| Hades95 a răspuns:

Pai in primul rand, s-ar putea sa fie defect, sau umbla in setari la sonor, si dai la vibratii, si incearca dar nu mai da reset din fabrica ca pierzi mai multe. thinking
Bafta,

| Popescu_David_1989 a răspuns:

Ai incercat cu reboot? Cand deschizi telefonul tine apasat tastele de volum si cel de power...a...si nu uita sa le apesi imediat ce il deschizi...śi ține-le asa!

| andrutza2012 explică (pentru Popescu_David_1989):

Am incercat si tot nu vibreaza

| andrutza2012 explică (pentru Popescu_David_1989):

Am facut asta cand mi-am uitat parola la telefon si dupa am resetat telefonul din fabrica in speranta ca o sa vibreze din nou. Din cate am inteles toate Htc-urile au problema asta

| Popescu_David_1989 a răspuns (pentru andrutza2012):

Dul de la cine l.ai cumparat si daca nu vrea sa til repare amenintai ca ii dai in judecata!
si t.l repara