| Necunoscută a întrebat:

Am un telefon, Lg GD510, si cablu de date. Intrebarea este: daca transfer ceva >telefon-pc sau invers, (pc contine virusistraight face) imi poate afecta cumva telefonul? Nu vreau sa se defecteze...il am doar de 4 lunistraight face

Răspuns Câştigător
| Aly07 a răspuns:

Da sigur, daca ai virusi in calculator iti sugerez sa nu conectezi mobilul la pc. Mai intai ar trebui sa scanezi pc-ul, pentru antivirus un mesaj ( daca nu ai desi asa ar trebui ). Atentzie daca iti gaseste un virus sa ii dai delete (adica sa bifezi casuta cu delete ).
Bafta happy.

2 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

Bineinteles ca-l poate afecta si-ti va arata fisiere courupt si asa cand trimiti la cineva prin bluetooth ceva se duce acasa si pune pe pc ce i-ai dat ala o sa ziga ca are virusimmai bine iti scapi pc de virusi

| allleeeee a răspuns:

Daca ai virusi mai mult ca sigur ii vei baga si in telefon.
Am o prietena care a patit-o sad.