| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor!happy Deci, de cateva zile nu imi mai merge Yahoo Messenger. L-am downloadat de 3 ori( versiunea 11.5), chiar si versiunea 10 si tot nu a mers. Totusi cand incerc sa ma loghez imi spune ceva de un Framework, asa ca l-am downloadat(versiunea 3.1-doar asta era "compatibila"), dar nimic, aceeasi situatiesad. Deci, stie cineva cum as putea sa remediez problema(cat mai rapid)?big grin. Fundabig grin

1 răspuns:
| squar a răspuns:

Frumoaso, ai sters yahoo messenger-ul cel vechi inainte sa-l instalezi pe cel nou?
Daca nu ai facut-o, fa-o acum, apoi mai vorbim, sau daca ai facut-o, nu ai procedat corect la stergerea lui, si e firesc sa dea erori si sa nu-ti mearga.
Gandeste-te logic, daca pe pantoful tau, si-a asezat o alta persoana pantoful, tu vei putea merge normal? Cu certitudine, nu. Asa este si la programele din windows, daca suprapui mai multe variante dintr-un program, ele vor interactiona si vor da erori, asa ca nu vor functiona niciodata la parametri normali.happy

Bafta.