| Kata4ada a întrebat:

Buna tuturor. Vreau sa va adresez o intrebare : Oare exista vreun program, aplicatie sau ceva de genu' care sa-ti arate pe ce site-uri ai cont cu adresa ta de email? dau funda
Multumesc anticipat tuturor

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In browser exista salvate numele de utilizator si parola, daca ai dat sa se salveze.
De ex. in Mozilla Firefox intri in Unelte/ Optiuni/Securitate si la Parole intri in Parole salvate.

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu poţi găsi asa ceva! Încearca-n ori ce browser şi vezi ce iasa.

| pozeanimate a răspuns:

Nu exista nici nu poate exista

| Sika13 a răspuns:

Nu exista happy

| Ursu_Alexander_1989 a răspuns:

Exista un program dar se blocheaza lista de siteuri porno laughing))