| LLTCATpRoduction a întrebat:

Buna un simulator bun de condus, stie cineva cu semafoare cu indicatoare.adica cat de cat real. dau funda si vot la toata lumea

3 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Incearca volvo simulator euro truck simulator german truck simulator farming simulator. 18wheels of extreme american trucker 3d driving school GT Legends, GT5, etc...

| applocker a răspuns:

Am eu pe pc foarte multe.intra cu team viewer la mine in pc si iti arat mai multe... funda?

| Jonas_1797 a răspuns:

Incearca si tu 3D Driving School 5.1 Europe Edition, 3D Driving Instructor, 18 Wheels Of Steel Haulin', Need For Speed Underground(pe asta poti sa il joci numai daca vrei ca si cum ai juca un joc simulator daca dai din meniul jocului la free drive)