| Iuliaana a întrebat:

Va rog ajutati`ma cu un lucru legat de facebook, mai exact de profilul de pe facebook. Am vazut la un prieten ca are un nou aspect de profil, iar eu din greseala am dat click pe ceva si mi-am activat si eu acelasi aspect si nu imi place deloc. Cum imi pot inapoia vechiul aspect? Funda si multumiri celui care ma ajuta happy

3 răspunsuri:
| Iuliaana explică:

Da, nu se mai poate, am vazut asta chiar pe facebook, in ''descrierea'' noului aspect sad

| rebb a răspuns:

Nu poti. Cel putin eu nu am gasit nicio modalitate.laughing

| ics0ics a răspuns:

Nici eu, dar vreau neaparat sa am vechiul aspect