| d33aandreea a întrebat:

Va rog daca puteti sa ma ajutati cu un site de unde pot sa descarc driver-ul de la placa de baza MSI MS6131 pentru windows sp2 va rog mult.Multumesc mult

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu exista drivere pentru Windows XP cu SP 2 ci numai pentru Windows XP si atat. Uite aici: http://www.touslesdrivers.com/index.php?v_page=29
Instalezi programelul Mes Drivers si apoi gaseste el tot ce-i trebuie.
Nu cred ca vei gasi ceva compatibil. Placa este foarte veche si nu cred ca se mai fac drivere pentru asa ceva.