| dantiberiu a întrebat:

va rog sa imi spuneti si mie cum se da sut pe jos la loviturile libere in simulatoarele sportive(jocuri cu fotbal).
Merge sa dau pe jos in timpul meciului, dar la lovituri libere tot sus se duce(apas pe tasta de sut si sageata jos dar nu merge)
MULTUMESC

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Incearca sa ti apasat Q sau W, iar pe urma apesi pe butonul destinat sutului (D), sper sa mearga.

| Vlad2002 a răspuns:

Pai apasa doar putin de exemplu d ca asa e la mine sutul, Apesi putin de tot butonul de sut...

| xxcrissxx223 a răspuns:

Probabil e de la joc

| KR7 a răspuns:

Pai tot depinde de ce joc ai. Daca ai fifa 07 este q+d. sa lovesti pe jos.