| Aditzaaaa a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu ceva.Mama poate sa-si prelungeasca la vodafone contractu` ala sau cum se numeste si poate sa i-a un telefon si sa mai dea o suma mai mica decat, cat costa el la liber.Am fost sa intreb daca telefonul pe care il vreau (Samsung s-5230 Star) si nu il au. Vreau sa`mi spuneti cateva telefoane aproapte la fel ca el si la dimensiunea si la aspect!
Multumesc!

1 răspuns:
| bcristyna a răspuns:

Probabil ca acea marca de telefon nu este in acel magazin, inceraca in alta parte sau pe factura trebuie sa fie si un numar de telefon unde poti suna si incerca sa afli daca au in stoc acea marca.