| alexamm2104 a întrebat:

.va rog sa ma ajutati cu o problema: cand vreau sa fac un proiect in word/powerpoint sau alt program in Microsoft office, nu merge si scrie: modificarea este blocata si selectia este blocata, deci nu pot face nimic, doar se deschide atat...multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ori iti cumperi licenta ori renunti la Microsoft office si mergi pe varianta OpenOffice care e la fel de buna si e gratis

| SkyPilot a răspuns:

Probabil ca ai versiunile viewer sau un trial version. Trebuie sa iti faci rost de un produs complet sau de un licence key.