| Ariana9607 a întrebat:

vara trecuta am facut niste poze cu aparatul foto si le-am descarcat in laptop. cand am vrut sa ma uit la ele imi deschidea fereastra, dar poza este foarte mica si as vrea sa stiu de ce se vede atat de mic avand in vedere ca am facut poza cu un DSLR si ce as putea face sa le readuc la normal?

Răspuns Câştigător
| stanly7 a răspuns:

Primul lucru care ar fi logic este ca ai facut poza la o rezolutie mica.

1 răspuns:
| VladyV a răspuns:

Probabil ca rezolutia camerei de filmat este foarte mica, si daca calculatorul ar arata poza mai mare, ar fi foarte pixelat.