| reee3 a întrebat:

vreau sa ii cumpar un telefon mamei mele, am un buget de 400 lei, nu este foarte pretentioasa adica tot ce vrea este sa poata intra pe Youtube si sa caute retete pe internet.

Stie cineva un model de telefon la acest pret.

6 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Ce iei, trebuie sa aibă ecranul mare, de la 5" in sus.

| untu a răspuns:

Mama ta trebuie sa discuta cu un dealerul firmei respective, ce telefon vrea pe baza sumei de 400 de lei, ce funcii prefera si daca vorbesti mult sau mai putin, abonament lunar sau pe cartela preplatita si va recomanda un telefon potrivit!

| Bogdan549 a răspuns:

Incearca sa-i cumperi un telefon cu windows phone. Am un Nokia Lumia 630 si sunt multumit de el chiar daca planuiesc sa trec la Android nu din cauza OS-ului ci din cauza unor aplicatii de care am nevoie de ele (cum ar fi obs remote sau aplicatia de la smartwatch-ul meu)

| ESA1899 a răspuns:

Telefon mobil UMI Rome X, Dual Sim, Quad-Core, 8GB. etc, un telefon bun la bugetul tau (395 lei de pe eMag) sau UTOK, 8GB la 359 lei tot de pe eMag. Eu te sfatuiesc sa intri pe eMag, gasesti o sumedenie de telefoane la bugetul tau si in chiar bune..eu ti-am dat doar 2 exemple. Succes!

| Panda1994 a răspuns:

AI putea sa-i iei un Nokia Lumia 630. nu stiu exact daca este 400 dar este ieftin si bun happy Succes

| Alin933 a răspuns:

Smart Prime 7, este cam 450 lei.