| alexandrei29 a întrebat:

vreau sa imi cumpar o placa video nVdia geforce 210 1GB ddr3, 64-bit si as dori sa aflu daca e compatibila cu placa de baza Biostar P4M900-M7. Ma puteti ajuta va rog. Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Salutare! Da, placa video este perfect compatibila cu placa de baza!

Bafta!

| rgx a răspuns:

Dacă te interesează îți vând eu placa mea Gigabyte Nvidia GeForce 210 am folosit-o decât 3 luni.

| xBlaise a răspuns:

De ce ai lua o placa video pe 64biti cand poti sa iei una de 128?