| ForevărTughedăr69 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o tableta. Am 14 ani si ar fi primul device de acest fel pentru mine. As dori sa o folosesc pentru internet, muzica si jocuri- (nu foarte pretentioase). Ce recomandare aveti pentru mine? Sa fie pana in 500 lei. happy
Dau funda! happy

4 răspunsuri:
| VyrusEleven a răspuns:

Eu as alege o tableta Allview. Cele mai bune. Ieftine poti lua una cu 3-400 de lei si poti face ce vrei cu ele Functioneaza la fel ca una de 100 de euro dar daca se strica(o strici) macar nu iti pare rauwinking

| Kariin a răspuns:

Incearca sa iti iei una de la Emag.ro! Vei gasi sigur la acest pret.

| mihaimicu a răspuns:

Poti lua tableta Vodafone smart tab 2 crede-ma merge foarte bine pentru toate acestea ( de la Lenovo arata si pe spate numele ) si nu e prea expensiva cum s-ar zice. big grin