| spotlight a întrebat:

Buna vreau sa imi cumpar un laptop recomandati-mi unul care este foarte bun din punct de vedere al componetelor lui care il fac de exemplu sa execute mai repede o comanda ...chesti de genu.

4 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

O configurație okay se rezumă la:
Procesor Intel Core i3-370M(2.4Ghz)
RAM: 4GB DDR3
VIDEO:Nvdia Geforce 310M/1GB DDR3
HARD: vreo 500GB ajung happy
Cam asta ar fi happy A, și web din dotarewinking
Multă baftă happy
P.S.: Ce am zis eu acolo, costă în jur de 2000-2200 RON, depinde de ce buget dispui.winking

| haifisch a răspuns:

Vrei sa execute repede o comanda? Cauta un laptop pe SSD.

| Robbe a răspuns:

I-ati un laptop care are urmatoarele :
VGA: ATI Mobility Radeon HD 5470; VRAM:1GB sau oricare alta dar sa aiba 1GB ram sau mai ieftina 512mb VRAM
Memory: 3GB-4GB
OS: free DOS (ca sa poti baga orice windows si orice versiune a lui numai sa fie bootabil)
Succes!

| John1973 a răspuns:

Uite aici un laptop bun http://bit.ly/1r4Uj4x