| Roxana13Roxy a întrebat:

Vreau sa imi iau un laptop si m-am gandit sa imi iau laptop toshibaSatellite C855-12W. Uitati si un link http://www.altex.ro/......s-free-dos este bun?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Depinde pentru ce il iei. In principiu e bun daca nu vrei jocuri cu o grafica prea elaborata. Dar atentie ca e o neconcordanta in specificatii. In titlu spune ca HDD-ul are 500GB, iar in specificatii 320GB. Vezi ce iei.

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ai NEAPARAT nevoie de laptop? Daca nu, fugi ca draq de tamiie de el si fa-ti frumos un desktop din bucati. Te va costa mult mai putin pe termen lung, crede-ma.