| Efilopialul a întrebat:

Vreau sa ma apuc de youtube.Mai exact vreau postez gaming.Dar nu prea stiu cu ce sa filmez si sa editez/randez etc sau sa fac livestream.
Multumesc si daca s-ar putea sa stiti o applicatie care sa fie gratis dar sa fie foarte buna.

Răspuns Câştigător
| Kllanisonline a răspuns:

Pentru filmat poti incerca :

-Fraps

-Action Mirilis

-OBS

Pentru livestreamuri poti incerca:

-OBS

Bafta cu canalul!

Funda? :3

4 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Hmmm obs sau daca ai o placa video nVIDIA destul de buna poți folosi programul de la nVIDIA pentru live si captura

| Cristi9025 a răspuns:

Obs (Open Broadcaster Software ). Buna si Gratis dar e doar de filmat. S-ar putea sa intampini mici probleme dar cauta pe youtube daca ai probleme

| StefanIntrebare a răspuns:

Poti incerca aplicatia lui PewDiePie numita PewDieCorder

| Kasygaming a răspuns:

Eu fac gaming pe youtube de 1 an si iti recomand daca ai un buget de 100€ ca si mine action mirillos si cyberlink power director 14 daca vrei un youtube de calitate dar daca vrei mult mai ieftin iti recomand OBS dar este o mare prostie si iti trebuie o racheta de pc sau daca nu poti pirata action mirillis si il ai free trial 30 de zile sigratis ca un editor/rander ai windows movie maker care este f bun sper ca te-am ajutat si bafta pe youtube