| HarleyQuinn a întrebat:

Bună.Vreau să-mi cumpăr o tabletă, dar nu știu de care.Am văzut două "modele" care îmi plac, dar nu știu care e mai bună : Asus MeMO Pad sau Allview Speed City?
Aștept răspuns!

9 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Eu zic ca Allview Speed City

| SpecialistIT a răspuns:

Salut.

Cea si cea mai buna tableta din bugetul tau este aceasta: http://www.mediadot.ro/......ndroid-41/
De ce? Procesorul este unul foarte rapid, tactat la 1, 5GHz, Cortex A9. Are 1GB ram, arhisuficient orice vei face. Are o super placa grafica integrata pe care o sa te poti juca orice vrei tu. Cel mai mare avantaj de fapt, este ecranul, unul foarte bine construit, cu culori vii si frumoase.

Ma bucur ca am putut sa te ajut. Sa te bucuri si tu de placa ta video.
Daca te mai pot ajuta cu ceva, orice, nu ezita sa ma cauti.
Nu in ultimu' rand, iti recomand cu tarie MediaDOT, e un magazin serios, unicul magazin de gaming. Uite de asemenea ce showroom superb pot sa aiba: http://www.mediadot.ro/showroom

Bafta si multa sanatate!

| HarleyQuinn explică (pentru SpecialistIT):

Mulțumesc.Chiar mă interesasem și de Evolio EvoTab HD.Dar am auzit că după vreo 10 minute de gaming se resetează tableta

| SpecialistIT a răspuns (pentru HarleyQuinn):

Nu te mai lua dupa toti fraierii. tongue

| Floricikpurpurie a răspuns:

Buna!
Eu am Asus MeMO Pad si e foarte buna!
Plus ca navigarea e super si merge foarte bine, functionare perfecta, garantie-2 ani.
Sper ca ti-am fost de ajutor.

| HarMonyy a răspuns:

Ia tableta Allview. Poti sa te bagi pe abonamentul colibri- Orange, 80 lei/luna, si poti descarca din Magazin Play pe gratis: Gps+street view, yahoo messenger, mail, facebook, diferite programe de editat poze..pe scurt poti descarca peste 1000 de aplicatii. Si are multa memorie.happy Ti.o recomand si tie!

| HarleyQuinn explică (pentru HarMonyy):

Mda,păi Google Play+Aplicațiile le pot lua gratis de pe orice tabletă.Și eu sunt pe Vodafone.