| andrandrandra a întrebat:

Buna,vreau sa-mi cumpar un Samsung galaxy note 1 si pe tocmi scrie ca e "AT&T"ce inseamna asta? e copie?

3 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Dar ce nu spune nimeni ca daca e codat acolo o sa ai nevoie de decodare pe Romania. Intreaba daca e decodat si daca poti probeaza tu personal cu un sim romanesc. Daca doar scrie pe el e ok.

| piratuu a răspuns:

Nu e copie. At&T este compania nationala americana de telecomunicatii. Telefonul probabil a fost cumparat de la un magazin AT&T. happy

| Th3Vip3r a răspuns:

AT&T este o rețea de telefonie din America gen Cosmote.Nu este copie