Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2778004intrebari
Ultimele intrebari
Kurtmann
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
20 Oct
SATI 288.186AFISARI
156.100VIZITE
141.511V. UNICI
16 Martie 2011
JustForMe intreaba:

Buna! Vreau sa-mi pun o melodie de pe calculator pe telefon.Nu reusescx-(. Cum sa o fac? Mentionez ca am LG KP 260 deci nu am cablu de date. Dau FUNDITA.

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    16 Martie 2011 18:36
    PixieTrixie a răspuns:

Pai, poti sa iti cumperi cablu de data.
    Ai bluetooth la telefon? Daca ai, cumpara bluetooth si pentru calculator. Exista!
    Succes!

• 7 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 16 Martie 2011 18:45
    neluL a răspuns:
    Dar bluetooth la pc ai? prin bluetooth! Daca nu ai! nu ai cum sa transferi un fisier din pc in tel si invers fara unul din cele 2 (cablu date, bluetooth)
  • 16 Martie 2011 20:07
    AbrudanIonut a răspuns:
    Poi daca nu ai cablu trebuie sa ai bluetthout pe pc(incorporat in el, din cate stiu in general leptopurile au) cat si pe telefon. Daca nu cumparati bluetthout e ca un stick de internet.Sau zii unui coleg care dispune de cablu de date sau bluetthout sa-ti bage ala muzica pe tel la el si so trimita la tine.Cel mai bun raspuns. FuNdaa.laughing
  • 27 Martie 2011 14:38
    Teo_3339 a răspuns:
    Trimitel prin email din tel in adresa ta de pe calc
  • 16 Martie 2011 18:46
    biuuu a răspuns:
    Pai daca iti cumperi un bluetooth(stic) poti sa pui foarte usor.nu este chiar f mult 30 lei.si til instalezi in calculator ca iti da un cd si dupa aceea introduci sticul la USB si iti apare pe calc o fereastra unde iti apare telefonul si intri acolo la o chestie si iti selectezi din calc ce vrei sa trimiti si dai send si se trimite...
    succes
    funda pls?
  • 18 Martie 2011 22:49
    nickmadd a răspuns:
    Cablu de date, bluetooth sau slot de card microsd iti recomand a 3-a varianta e cea mai ieftina si mai rapida
  • 16 Martie 2011 18:46
    eu_5690 a răspuns:
    Daca nu ai USB nu stiu cum ai putea, dar roaga pe cinevara care are USB de la telefon si apoi tio trimite el.tongue
  • 16 Martie 2011 18:37
    Noth1nG a răspuns:
    Daca ai card poti sa cumperi un cititor de carduri(microSD) nu costa mult, in jur de 12-15 lei.E mult mai simplu si copie mult mai rapid decat un cablu de date.

Succes:X